Zondagavond 27 augustus 2023 kon bij ons team de vlag uit. 💃 Wát heeft ons team in gemeente De Bilt hard gewerkt om onze crowdfunding campagne tot een succes te maken.🙏

Héél erg veel dank aan alle donateurs die onze campagne met een donatie hebben gesteund! Alle donateurs die dat hebben aangegeven, worden deze week toegevoegd aan deze website.

In potlood staat er een prachtig programma op papier. Nu kunnen we het in pen gaan uitwerken met onder andere het mobiele planetarium van de Nederlandse Onderzoekschool voor Astronomie, met de speciale biologische Biltse tomatensoep voor zo’n 1.800 (!) leerlingen, met een duurzame speurtocht door het centrum, met een mooie wedstrijd waar een klimaatdichter ons in begeleidt en nog veel meer leuks én leerzaams! Spelenderwijs leren over duurzaamheid; dat is wat we gaan doen. Met elkaar. En met heel veel kinderen in gemeente De Bilt. 💚🌎

Had je ook graag bij willen dragen aan de tweede editie van De Biltse Schooldag van de duurzaamheid? Het kan nog! Ga via de knop aan de rechterzijde naar de donatiepagina op onze website. Het extra geld dat we ophalen, willen we besteden aan de ontwikkeling van lesmateriaal over de Junior Global Goals. In onze programma’s werken wij met doe-activiteiten, dat iets heel anders is dan lesmateriaal. Zo kunnen we leerkrachten ook gedurende het schooljaar ondersteunen, als ze zelf verder aan de slag willen met de JGGs.